Excel Podstawowy 2016 - Wstęp

Kurs: Excel Podstawowy 2016

Szkolenie przeznaczone jest szczególnie dla osób, które rozpoczynają pracę z programem, ale także dla tych, którzy poszukują solidnych podstaw do dalszej pracy zawodowej. Podczas zajęć zwykle pomijane zostają oczywiste narzędzia, co pozwala optymalnie wykorzystać czas szkolenia na ćwiczenia praktyczne i prezentacje.

Obliczenia: formuły i funkcje

W Excelu mamy możliwość tworzenia formuł obliczeniowych, ale także mamy szereg gotowych funkcji, np. suma - licząca automatycznie sumę zaznaczonych komórek, średnia - licząca średnią, min oraz max wybierające najniższą oraz najwyższą wartość z pośród zaznaczonych liczb oraz wiele innych. Dzięki temu praca z liczbami staje się szybka i prosta.

Wykresy

Dzięki narzędziom pozwalającym na tworzenie wykresów możemy w graficzny sposób przedstawić zestawienia danych, co powoduje, że stają się ona bardziej czytelne i ułatwiają analizę. Excel oferuje również wiele narzędzi związanych z formatowaniem wykresów, przez co stają się jeszcze bardziej przejrzyste i idealnie nadają się do prezentowania danych.

18 filmów

Czas trwania: 02:46:06

Pliki

  • excel-2016-podstawowy-szablony_LbpGpgU.zip

Testy wiedzy

Testy wiedzy są dostępne dla użytkowników z aktywnym dostępem.