Szkolenie bardzo przydatne, odświeżenie wiadomości które przydadzą się w codziennej pracy. Trener w bardzo profesjonalny i zrozumiały sposób prowadził szkolenie. Przedstawiał wszystko w jasny sposób dla mnie był to bardzo przyjemny czas, który niestety bardzo szybko zleciał. Organizacja szkolenia na 5+ :))

Krystian Tuchmacher

Myśle ze mi sie przyda.Szkolenie bylo przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Mega pozytyw

Anonim

Szkolenie uważam za bardzo przydatne. Wiedza zdobyta na szkoleniu z pewnością przyda się w codziennej pracy z arkuszem kalkulacyjnym. Uważam, że trener w bardzo dobry sposób potrafił przekazać swoją wiedzę. Bardzo dobrze, nie mam uwag

Katarzyna Wronka

Szkolenie bardzo interesujące, jednakże w codziennej pracy nie wszystkie funkcje będą mi przydatne. Bardzo dobra komunikacja i kontakt z grupą, duża wiedza merytoryczna, spokojny i łatwy do zrozumienia sposób przekazywania informacji.

Urszula Dzienuć

SZKOLENIE BĘDZIE DLA MNIE WAŻNE W ZAKRESIE WIEDZY TABEL PRZESTAWNYCH I KONSOLIDACJI. WYDAJE MI SIĘ, ŻE TROCHĘ DŁUŻEJ POWINNO TRWAĆ SAMO SZKOLENIE I WTEDY GRUPA MIAŁABY CZAS NA POWTARZALNOŚĆ NABYTYCH UMIEJĘTNOŚCI. DŁUŻSZY OKRES SZKOLENIA- SZKOLENIE POWINNO TRWAĆ 3 DNI I MOŻNA BYŁOBY POSIŁKOWAĆ SIĘ PRZYKŁADAMI Z PRACY, Z KTÓRYMI MAMY PROBLEMY.

MAŁGORZATA SKWAREK

Jako, że excel jest teraz podstawowym narzędziem biurowym, to generalnie bardzo przyda się to szkolenie w jeszcze sprawniejszym wykorzystywaniu excela w codziennej pracy. Pan Łukasz doskonale przygotowany merytorycznie, był w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania zadane przez grupę. Zatrzymywał się i doprecyzowywał nieścisłości, miał czas też na pomoc indywidualną w przypadku problemów kursanta. Pracę Pana Łukasza oceniam bardzo wysoko. :) Nie mam uwag, bezproblemowo przyjemnie. Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w kursie.

Bartosz Rompała

Szkolenie przydatne choć zbyt wiele tematów i trudno wszystko utrwalić. Trener ma ogromną wiedzę godną pozazdroszczenia:)) i potrafi się nią podzielić choć tempo przekazywanych informacji i ćwiczeń było zbyt duże jak dla mnie. ogólnie szkolenie oceniam pozytywnie.

Magdalena Krause-Gałęska

Szkolenie bardzo przydatne, na pewno usprawni pracę B.dobre przygotowanie, wiedza, itp. brak zarzutów

Bogusława Chłopek

Uważam, że szkolenie w przystępny i "szybki" sposób umożliwia poznanie nowej wiedzy, bardzo przydatnej w codziennej pracy. Trener przedstawił materiał w sposób jasny i przyjazny.

Joanna Rytel-Szczęsna

Nauczyłem się rzeczy przydatnych w mojej przyszłej pracy oraz takich, które niezwykle ułatwiają pracę z excelem. Trener bardzo zaangazowany, posiadający ogromną wiedzę merytoryczną i potrafiący ją przekazać w umiejętny i ciekawy sposób

Hubert Wodzyński

Nabyta wiedza podczas szkolenia w znacznym stopniu ułatwi mi pracę.Trener jest osobą bardzo komunikatywną potrafiącą przekazać wiedzę w sposób prosty i zrozumiały. Bardzo dobra.

Anna Skibińska

B. dobrze :-) Tempo pracy z grupą dostosowane do umiejętności, dzielenie się ciekawostkami, ogólna atmosfera sprzyjająca nauce. Nie stresujące zajęcia. Bardzo dobrze.

Agnieszka Żach

Jako analityk i badacz uważam excel za podstawowe narzędzie pracy, to szkolenie pozwoliło mi poznać możliwości tego programu o których nie wiedziałam, bądź nie pamiętała sposobu użycia. Same superlatywy. Ogólnie bez zastrzeżeń, jedynie mocno grzejące kaloryfery (te przykręciliśmy) i rury powodowały lekki dyskomfort.

Monika Kaczmarska

Szkolenie uważam za bardzo przydatne, pozwoliło na poszerzenie mojej podstawowej wiedzy z tego programu, poznałam wiele funkcji, które mam nadzieje zapamiętam i wykorzystam w swojej pracy. Jestem pod wrażeniem wiedzy merytorycznej i komunikatywności prowadzącego. Potrafił w bardzo przystępny i zrozumiały sposób przekazać dosyć skomplikowany materiał. Perfekcyjny i profesjonalny trener. Jestem bardzo zadowolona i uważam, że program został przygotowany na wysokim poziomie.

Renata Kurek

bardzo się przyda w pracy. trener bez zażutu, wszystko ok

Anna Zielińska

Na zadaniach praktycznych doskonale można poznać funkcje pracy programu. Bardzo sympatyczny Pan, świetnie poruszający si e w programie.

Jola

Trener bardzo otwarty, w ciekawy i przystępny sposób prowadził zajęcia.

Marta Śmielewicz

szkolenie bardzo przydatne, ułatwiające codzienną pracę, bez zarzutu, bardzo dobra organizacja

Agnieszka Dyczkowska

Wiedza będzie bardzo przydatna. Wiedza przekazywana w przystępny sposób.

Agnieszka Trząskowska

SUPER, bardzo przydatne, Celujący

Anna Kozłowska

Bardzo przydatne szkolenie. Napewno przyda mi się w codziennej pracy. Prowadzący boski :) Duża wiedza i poczucie humoru. Bardzo wysoko.

Magda Rudecka

Pomogło oswoić się :) z użytkownikiem programu, osoba pomocna z dużą wiedzą merytoryczną, bardzo dobra organizacja oraz przyjazna atmosfera

Michał Walkiewicz

o ile wiedza zostanie utrwalona w domu - to 90%, byla kontrola etapu pracy uczestnikow - bdb; dla osoby, która nie pracuje na dzień tyle godzin w środowisku Excel aktywne uczestnictwo to mega wyzwanie w szkoleniu:)

Dodo

szkolenie utrwaliło podstawy Excela z którego korzystam w pracy codziennie, bardzo pozytywnie, teoria przeplatała sie z praktyka i to bylo bardzo dobre, w odróżnieniu od kursu outlooka gdzie bylo za duzo na początku teorii, szkolenia excela oceniam bardzo pozytywnie, nie ma potrzeby zmian

Justyna Szymańska

bardzo zaangażowany w przekazanie wiedzy. bardzo miła atmosfera i ogólna organizacja. szczególnie profesjonalna jest p. Ewelina, ktora jest osobą bardzo cierpliwą i przesympatyczną

Katarzyna Dębkowska

Szkolenie bardzo kompaktowe. Przekazało solidny pakiet wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Pozwala zbudować wyobrażenie o dalszej pracy z Accessem. Wszystkie cechy wskazane w "Ocenie pracy trenera" są adekwatne do postawy Pana Karola. Prowadzący zrealizował założenia programowe szkolenia. Miał stały kontakt z grupą co pozwoliło na uczestnictwo na wyrównanym poziomie. Chętnie i z zaangażowaniem rozwiązywał indywidualne problemy uczestników oraz odpowiadał na dodatkowe pytania.

ELŻBIETA WINKLER

Trener ma dużą wiedzę z zakresu szkoleniu, którą w łatwy i ciekawy sposób potrafi przekazać. Ma profesjonalne podejście do pracy. Z pełnym zaangażowaniem prowadzący potrafił rozwiązać każdy problem.

Anonim

Umiejętności zdobyte na szkoleniu mam zamiar wykorzystać w 100%. Pełny profesjonalizm, bez uwag.

Agnieszka Krajewska

Szkolenie obejmowało szeroki zakres tematu, wykraczający znacznie poza obręb dotychczasowych wymagań, nie mniej jednak przydatny jeżeli chodzi o pogłębienie wiedzy i ewentualne przyszłe działania w programie PowerPoint. Zaangażowanie trenera, jego cierpliwość i ogromna wiedza oraz przekazanie materiałów które można będzie wykorzystać po szkoleniu stawiają go w bardzo pozytywnym świetle, mimo intensywności programu (który skonstruowany był wg naszych próśb) zajęcia przebiegły w przyjemnej atmosferze. Nie mam żadnych zastrzeżeń.Natomiast z samej ankiety anulować można pytania odnośnie salki i sprzętu - były to opcje organizowane przez kursantów.

Paulina Sajnok

Oprogramowanie poznane na szkoleniu, tj. SketchUp, wykorzystuję na bieżąco w pracy do przygotowania koncepcji zabudowy i wizualizacji. Jest bardzo proste w użyciu, a umiejętności nabyte na szkoleniu pozwialają mi dodatkowo zaoszczędzić czas, m.in. poprzez użycie skrótów klawiszowych. Zajęcia prowadzone przez pana Łukasza były bardzo sympatyczne, prowadzone w miłej i otwartej atmosferze, z możliwością zadawania pytań na każdym etapie szkolenia. Poprzez bezpośredni kontakt możliwe było również na bieżąco poprawianie robionych ćwiczeń i pogłębianie umiejętności.Szkolenie odbywało się w przestronnej sali na wcześniej przygotowanym sprzęcie. Jedynie zastrzeżenie może dotyczyć braku dostępu do internetu, a był kilka razy potrzebny w czasie zajęć.

olga prusinowska

Szkolenie bardzo mi pomogło zrozumiec zbrush'a i tworzyc już jakieś podstawowe prace w nim. Trener super i tyle w temacie. Myślę że sala i sprzęt powinien byc troszkę lepszy. Materiały które dostalismy też powinny byc lepsze. I dawajcie te certyfikaty ukonczenia na miejscu.

Robert Rajszczak

Dużo informacji i ciekawostek, które mają wpływ na poprawę jakości mojej pracy. Profesionalizm, dobry przekaz informacji. Doskonała organizacja

JUSTYNA SOKOŁOWSKA

Szkolenie pomogło w znaczącym stopniu zautomatyzować codzienne czynności wykonywane za pomocą pakietu microsoft office. Trener jest bardzo dobrze merytorycznie przygotowaną oraz sympatyczną i elastyczną osobą. W wyczerpujący sposób i z ogromną cierpliwością wyjaśniał trudne zagadnienia.

Janusz Marek

Informacje zdobyte na szkoleniu w bardzo wysokim stopniu wykorzystywane są w codziennej pracy. Trener jak najbardzej w porządku, kompetentny, posiadający szeroką wiedzę, dobrze współpracujący z grupą. Uważam, że szkolenie przeprowadzone zostało na wysokim poziomie, a przyjazna atmosfera niewątpliwie przyczyniła się do lepszego przekazania informacji. Ogólnie nie mam uwag.

Piotr Drubkowski

Dzieki profesjonalnemu trenerowi nabyte umięjętności w trakcie szkolenia służą mi w codziennej pracy, bez zastrzeżeń do trenera ;) pozdrawiam serdecznie

Renata Tyszka

Szkolenie było bardzo przydatne, wszelkie zagadnienia które mnie interesowały zostały poruszone i rzetelnie wyjaśnione, nawet te ponadprogramowe. Zdobycie takiej wiedzy samemu, skutkowałoby poświęceniem o wiele większej ilości czasu. Trener Pan Łukasz Oberlan był jak najbardziej przygotowany do zajęć, prowadził szkolenie profesjonalnie, idealnie wyważając proporcje pomiędzy teorią i praktyką. Jestem pełen podziwu dla jego wiedzy merytorycznej i umiejętności.

Krzysztof Kozioł

Pomogło w uzyskaniu szerszego poglądu w rozwiązwywaniu dotychczasowych problemów w pracy z MS Excel. Bez zastrzeżeń.

Anonim

Powtórzyłam wiadomości nabyte wczesniej, zatem łatwiej będzie mi się posługiwać programem. Trener wzbudza autorytet z zakresu wiedzy o excelu. Przydałby się catering

Joanna Jeż

pomoze w prowadzeniu wlasnej firmy, oceniam bardzo pozytywnie

Elwira Domańska

bardzo przydatne. Osoba stworzona do prowadzenia prezentacji z excella, wszystko na 5

Wioletta Nowakowska

Szkolenie napewno jest pomocne w rozszeżeniu podstawowej wiedzy. Ocena Bardzo Dobra . Wiedzi i zaanagażowanie na najwyższym poziomie. Organizacja zajeć była poprawna. Nie mam zastrzeżeń

Krzysztof Rzempikowski

szkolenie znacznie ułatwi wykonywanie zadań opartych na exelu w pracy oraz w prywatnych sprawach. bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne.

Anna Brzozowa

Szkolenie przydatne pod wieloma względami, uzupełnia wiedzę oraz wskazuje owe rozwiązania. Trener jest bardzo osobą komunikatywną, szkolenie ciekawie prowadzone. Organizacja szkolenia bardzo dobra. Łatwy kontakt podczas zapisów.

Magdalena Mission

Jestem bardzo zadowolony, na pewno ten kurs poszerzył moją wiedzę którą będę mógł zastosować w pracy. Myślę o zapisie na kurs zaawansowany aby rozwijać swoje umiejętności związane z obsługą programu Excel. Bardzo komunikatywny i pomocny, zaangażowany. Żaden problem sporny nie został pominięty. Ogólnie ocena pozytywna. Materiały szkoleniowe powinny być w kolorze. Natomiast kurs powinnien trwać maks 6 godzin.

Radosław Karalus

Jestem zadowolony, że dzięki szkoleniu miałem okazję zgłębić tajniki Excela. Ufam, że zdobyta wiedza będzie przydatna do pracy w domu oraz zawodowej. Pan Łukasz był bardzo zaangażowany i chętny do pomocy przy najmniejszym problemie.Wiedzę, jaką posiada potrafi przekazać w sposób jasny oraz ciekawy, przekazując również ciekawe informacje z innych dziedzin informatyki np. funkcje skrótów klawiszowych. Stoi na bardzo wysokim poziomie. Jedynie w pierwszym dniu szkolenie były problemy techniczne z dwoma komputerami, ale nikt nie jest doskonały, prawda:)Pozdrawiam Jakub Misiewicz

Jakub Misiewicz

Bardzo przydatne!!! Bez porównania w stosunku do innych firm! Wszystko było super! :) Wszystko fajnie :)

Paulina Wysocka

Płynie i ciekawie przedstawione główne zagadnienia programu Excel. Bardzo pozytywnie!!!

Monika Pinkas

Przydatność szkolenia bardzo wysoka z uwagi na pracę z dużymi plikami danych. Sporo prostych czynności ułatwiających i przyspieszających pracę. Dobra atmosfera, cierpliwość w tłumaczeniu, chęć wyjaśniania prostych funkcji z innych poziomów zaawansowania. Organizacja bardzo dobra, dobry kontakt przy rejestracji.

Monika Zwolińska

Bardzo przydatne! Generalnie bomba, ale można by było czasami wolniej ....chociaż jeśli mamy do dyspozycji videotutoriale to nie mogę się do niczego przyczepić:) oceniam bardzo bardzo dobrze

Kamila Leszczyńska

Profesjonalne. Profesjonalista, wszystko tak jak powinno być poprowadzone

Łukasz Miszczak

Szkolenie bardzo przydatne do codziennej pracy w biurze. Trenera oceniam bardzo pozytywnie. Duża wiedza, kompetentność. Bardzo dobra organizacja

Lidia Walasek

szkolenie wykorzystam w pracy. bardzo dobre przygotowanie trenera i sposób przekazania jego wiedzy uczestnikom kursu oceniaj bardzo dobrze. organizacja ogólnie dobra.

Urszula Kopeć

Szkolenie bardzo wartościowe i przydatne. Trener przygotowany, zajęcia prowadzone profesjonalnie. Bardzo dobra organizacja, dokładne informowanie uczestników szkolenia.

Paula Hajduk-Szafrańska

umiejętności tutaj zdobyte z pewnością poprawią efektywność mojej pracy. Pan Łukasz ciągle nas rozśmieszał :) Było fajnie! Fajnie byłoby móc zamawiac lunch na miejsce, ponieważ my ciagle się spóźnialiśmy po przerwie. Może jakis automat z przekąskami?

Mirella Zygler

Na szkoleniu udało mi się przypomnieć funkcji excela. Bardzo pozytywnie zostanie zapamiętany - na luzie, kreatywnie, profesjonalnie prowadził zajęcia

Bartosz Dudek

Bardzo przydatna wiedza z zakresu MS Excel. Bardzo duża wiedza merytoryczna, ale raziło mnie używanie bezosobowych formuł typu "zapisać", "zrobić" w stosunku do uczestników. Organizacja szkolenia bardzo w porządku, mógłby być za tę cenę wliczony catering.

Michał Wiśniewski

Nabyta wiedza przyda mi się zarówno w pracy zawodowej, jak i w domowych czynnościach na komputerze. Przykłady z życia wzięte na pewno ułatwiły zrozumienie nowych opcji excela. Podejście trenera do pracy, grupy bardzo profesjonalne i pozytywne. Komunikacja przebiegła idealnie, bez uwag.

Michał Jermanowski

Bardzo przydatne, mam nadzieję, że to wszystko zapamiętam:) Bardzo sympatycznie prowadzone szkolenie, czasem tylko trochę za szybko:), trener dostosowuje się do potrzeb kursantów. Organizacja bardzo dobra

Marzena Chajec

Przyda mi się w pracy. Musi wyeliminować formy bezosobowe 'ustawić się, 'zapisać sobie'! Wszystko w porządku

Michał Wiśniewski

rewelacyjne szkolenie dzięki któremu mogę stworzyć animowane, bardzo profesjonalne prezentacje do obrony pracy doktorskiej. Rewelacyjny kontakt z grupą, niesamowita cierpliwość do zadających miliony pytań słuchaczy. świetny trener!! Organizacja perfekcyjna

Renata Stawiska

Bardzo przydatne szkolenie. Dużo się dowiedziałam. Wiele funkcji było mi nieznanych. Tworzenie konspektu to podstawa, która ułatwia tworzenie prezentacji. Będzie mi łatwiej wdrażać uzyskaną wiedzę do codziennej pracy. Łukasz jest bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, komunikatywny i pomocny. Wszystko mi się bardzo podobało. Dziękuję za szkolenie i Wasz entuzjazm do pracy i otwartości na ludzi. Bardzo pro-klienckie podejście!

Monika Dzięcioł

Bardzo przydatne szkolenie. Uzupełniłam swoje wiadomości o bardzo przydatne kwestie dot. prezentacji i nie tylko. Wszystko było super! Dużo się dowiedziałam ciekawych rzeczy wykraczających poza program PowerPoint. Wszystko było super. Dobre ciastka, soki i kawka.

Jowita Jezierska

Odbyte szkolenie będzie dla mnie bardzo pomocne. W prosty i przyjazny sposób mogłam dowiedzieć się jak łatwo można wykorzystać pewne obliczenia za pomocą exela. Bardzo profesjonalne prowadzenie, tempo jak najbardziej mi odpowiadało. Oceniam na bardzo wysokim poziomie.Profesjonalne szkolenie.

Anonim

oceniam bardzo pozytywnie, wszystkie sposoby poruszania się po aplikacji Word wydają mi się bardzo potrzebne w życiu codziennym jak i zawodowym. Oceniam na bardzo wysokim poziomie, pomocny, sympatyczny.

Anonim

Wiedza zdobyta na szkoleniu podniosła moje umiejętności, co pociąga za sobą efektywniejszą pracę. Trener bardzo dobrze przygotowany. Dobry kontakt z grupą. Wysoka wiedza.

Monika Dobrogost

Bardzo fajny - potrafi pokazać ciekawe funkcje Excela oraz udowadnić, że ten program potrafi (prawie) wszystko. Bardzo dobra organizacja, dziękuję :)

Joanna Szczurowska

Nabyta wiedza okaże się bardzo przydatna na co dzień. Pełne zaangażowanie.

Elżbieta Kołosińska

Bardzo przydatne w mojej pracy. Pozytywna, duży entuzjazm.

Anonim

Ciekawe przykłady, które z pewnością przełożą się na codzienną pracę - zwłaszcza korespondencja seryjna. Zdobyte umiejętności pozwolą skrócić czas potrzebny na wykonanie zadań. Bardzo pozytywnie oceniam zaangażowanie i cierpliwość trenera.

Anonim

bardzo przydatne. trener o.k. organizacja w porządku

Anonim

konkretne szkolenie, przydatne w pracy z excelem. komunikatywny trener umiejacy nawiązac wspolsprace z grupa

MP

W obecnej pracy niestety nie będę mogła wykorzystać zdobytych umiejętności, ale planuję zmianę pracy i jestem przekonana, że to szkolenie mi to ułatwi. Profesjonalny, rzeczowy, dobrze zorganizowany. Potrafi nawiązać odpowiedni kontakt z grupą i mobilizować do wykonywania określonych ćwiczeń .Bez zastrzeżeń.

Izabela Malarczyk

Na co dzień stosuję excel, po szkoleniu moje "tabelki" bedą bardziej przejrzyste i szybciej osiagnę oczekiwane efekty. Bardzo dobry kontakt pana Łukasza z uczestnikami, jasno konkretnie i cierpliwie przekazywał informację. Sprawdzał czy nikt nie ma kłopotów z wykonaniem zadań. Same superlatywy, Ok

Ewa Pleskot

Bardzo przydatne. Bardzo rzetelny prowadzący. Wszystko bylo super

Nat.

szkolenie bedzie przydatne mi w pracy zawodowej, tylko pozytywy, bardzo dobra ocena

bl

Mam nadzieję, że wiedza zdobyta na tym szkoleniu wspomoże mnie w szukaniu nowej pracy a nawet wzbogaci moją ofertę w dodatkowe atuty. Bardzo pomocny, życzliwy, komunikatywny, rzeczowy. Profesjonalista jednym słowem. Generalnie jestem zadowolona.

Anonim

Bardzo przydatne. Wszelkie zestawienia tabelaryczne, wydruki, umiejętność wykorzystanie funkcji - bardzo przydatne w bieżącej pracy. Rzeczy trudne dla humanisty potrafi przekazać w prosty, czytelny sposób. To rzadka umiejętność. Sprawił, że nie miałam obaw zapytać czy zwrócić się o pomoc. W bardzo ciekawy sposób prowadzone zajęcia!!!Jakość szkolenia bardzo dobra. Nic nie zmieniłabym.

Agnieszka Matusik

Swoja wiedzę z zakresu programu Excel, którą poszerzyłam biorąc udział w szkoleniu, wykorzystam z całą pewnością w pracy jak i w życiu prywatnym. Nie mam zastrzeżeń co do formy prowadzenia zajęć trenera, profesjonalnie oraz z zaangażowaniem. Atmosfera jaką wprowadził prowadzący podczas zajęć bardzo pozytywnie wpłynęła na grupę. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z kursu jaki odbyłam w firmie ExposeLab. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

uczestniczka kursu

szkolenie mi się podobało, profesjonalny, tłumaczy w w sposób dokładny i zrozumiały, zawsze w razie potrzeby służy pomocą. bardzo dobrze, dobrze przygotowane przykłady do ćwiczeń

Agnieszka Lalak

Wiedzę merytoryczną oraz komunikatywność oceniam jak najbardziej pozytywnie. Należy poprawić jakość materiałów otrzymywanych na początku szkolenia aby były bardziej przydatne(opisowe) po wyjściu.

Ewa Sibilska

Pan Karol tłumaczy wszystko bardzo przejrzyście i w odpowiednim tempie. Wszystko ok.

Karolina Czuba

Szkolenie bardzo przydatne od strony praktycznej. Mam okazję wykorzystywac excela w codziennej pracy i mimo że 90% merytoryki już znam, w ciekawy sposób mozna było swoją wiedze odswiezyc, ugruntowac i dowiedziec kilku ciekawych i nieuzywanych na codzien mozliwosci. Pozytywna ocena. Organizacja bardzo dobra. Bez zastrzeżen.

Łukasz Kot

Szkolenie zostanie wykorzystane przeze mnie do prowadzenia ewidencji danych w firmie w której zostanę zatrudniona po odbytym szkoleniu. Osoba prowadząca zajęcia potrafiła umiejętnie utrzymywać kontakt z kursantami, co zapewniało zaangażowanie osób szkolonych. Przekazywane informacje były dostosowane do poziomu zaawansowania kursantów. Organizacja szkolenia w bardzo przyjaznej atmosferze. Szkolenie zorganizowane w przystępny sposób.

Agnieszka Bergandy

na codzień pracuję na excelu i bardzo przydatne szkolenie. Dla mnie można byłoby niektórw rzeczy powtórzyć jeśli osoba się zgubiła, b.dobrze

Anonim

ze względu na specyfikę mojego stanowiska, kurs uważam za bardzo przydatny. Pozwolił mi na przypomnienie funkcji, które ułatwia mi bardzo prace. Trener wykazywał się ogromna cierpliwością dla osób , którym trzeba było pomóc w wykonywaniu zadań, nie mniej nie tempo pracy nie było z tego powodu spowolnione. Osobiście nie mam nic do zarzucenia. Z uwagi na trwanie kursu w dni wolne od pracy , uważam iż powinien być na korytarzu automat z przekąskami.

Katarzyna Makuch

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Dowiedziałam się wielu rzeczy, ktorych wcześniej mi brakowało. Bardzo zaangażowany w przekazanie wiedzy. Pomocny. Cierpliwy Posiada bardzo dużą wiedza z zakresu Worda i innych programów.

Katarzna Dębkowska

do praktycznego wykorzystania w miejscu pracy, komunikacja bardzo dobra, jest OK, jest dobrze

jacek kalinowski

Na szkoleniu zostały przedstawione informacje których na co dzień nie używam, ale jestem zadowolona, że je poznałam bo dzięki temu przyspieszy mi to pracę. Żałuję, że nie przyszłam na szkolenie wcześniej kiedy szukałam pracy- na pewno pomogłoby mi ono w rozwiązywaniu zadań w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. świetnie przygotowany merytorycznie, profesjonalny, cierpliwy- tłumaczy aż wszyscy zrozumieją. Wszystko jest przygotowane jak najlepiej. b.dobry kontakt z prowadzącym i obsługa recpecji:)

Karolina Haręcka

Szkolenie zwiększy wydajność pracy poprzez zwiększenie znajomości Excel. Oceniam bardzo pozytywnie, wielkie zaangażowanie w prowadzenie szkolenia, doskonała komunikatywność, obserwacja grupy i sprawdzanie przyswajania wiedzy przez poszczególne osoby.

Krystyna Bielecka

Szkolenie bardzo przydatne, aczkolwiek chyba 16 h to zbyt mało czasu aby dobrze wszystko przećwiczyć. Ocena wzorowa. Zero zastrzeżeń. Bardzo pozytywnie. Troszkę tylko zbyt mało czasu.

Marcel Starus

Pracuję w biurze na Excelu, bardzo przydał mi się ten kurs. W każdej chwili przerwał wykład by służyć pomocą, lub rozwiązać problem. Pomagał też w rozwiązywaniu problemów "zawodowych" kursantów. Wszystko na bardzo dobrym poziomie.

Lech Leśnikowski

Uważam to szkolenie za bardzo przydatne. Praca trenera była bardzo dobra. Nie mam uwag.

Dominika Karst

Bardzo przydatne w codziennej pracy. Zarówno trener szkolący z exela jak i z worda bardzo duża umiejetność przekazywania wiedzy. Jestem bardzo zadowolona

magdalena buszewicz- jankowska

Fajne, przydatne. Rozszerza zastosowanie Worda w codziennym użyciu. Wszystko było pozytywne! Super. Wszystko ok. Potrzebne są kolejne oferty na Gruponie.

Paulina Wysocka

Wiedza w 100% przyda mi się podczas pracy, zakres szkolenia został rozszerzony, dostosowany do potrzeb grupy. Bardzo profesjonalne podejście, duże przygotowanie merytoryczne.

Magda

Bardzo mila fajna atmosfera. Dowiedziałem się wielu nowych i ciekawych umiejetności. Ciekawie przekazuje wiedzę podając przykłady. Organizacja na przyzwoitym poziomie, sprzęt komputerowy bez zastrzerzeń, polecam.

Sebastian Ko

Przydatne w pracy. Szkolenie odkryło ile zbędnej pracy wykonywałam nie wykorzystując mozliwości excela. Oceniam pozytywnie bez dodatkowych komentarzy. Powyżej wyraziłam opinię o materiałach papierowych. Pliki do pracy zainstalowane w komputerze przygotowane przyzwoicie.

Hanna Przywrzej

Wiedza zdobyta na szkoleniu na pewno usprawni mają prace z Excelem na co dzień. Trener, jasno i przejrzyście prowadził szkolenie.

Anonim

Szkolenie zawierało dokładnie to czego potrzebowałam i czego się spodziewałam. dodatkowo była powtórka podstaw i różne ciekawostki, które na pewno mi się przydadzą. Bardzo sympatyczna osoba, entuzjastycznie podchodząca do szkolenia.

Beata Wardecka

Szkolenie okazało sie bardzo przydatne i ciekawe. Trener na bardzo wysokim poziomie. Entuzjastycznie i ciekawie prowadzil zajecia! Organizacja na wysokim poziomie, jedynie ilosc godzin jest dość męcząca ale sa przerwy wiec nie jest to dużym problemem.

Anonim

Polecam szkolenia w tej firmie, bardzo dobra

Danuta Pomes

szkolenie przydatne, konkretne, z wykorzystaniem praktycznych ćwiczeń. Pracę trenera oceniam pozytywnie, duże zaangażowanie, entuzjazm, właściwe podejście.

Sylwia Bekier

Na pewno zdobyte umiejętnosci przydadza sie w poszukiwanej przeze mnie pracy analityka sprzedazy. W zasadzie trenerowi nic nie brakowało! Świetny kontakt z grupą, uśmiech na twarzy, trener pełen zapału, zarażający sympatią do Excela nawet uprzedzonych :) Zawsze mozna coś poprawić, aczkolwiek teraz nic nie przychodzi mi do głowy :)

Lidia Weychan

OK. Nie mam uwag, trener świetnie przygotowany, przekazuje wiedzę w sposób klarowny i przystępny.

Anna Sadłocha

Bardzo duża ilość bardzo przydatnych informacji. Dla mnie szkolenie bardzo miłe przyjemne i profesjonalne. Pisząc jednym zdaniem. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Nie mam zastrzeżeń do pracy i sposobu przekazywania informacji przez trenera. Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie.

Artur Chociej

bardzo przydatne nie zdawalobie sprawy ze w podstawach MS Word jest tyle ciekawostek. merytoryczny, komunikatywny, profesjonalny.bardzo pozytywnie

Amelia Buczek

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie i fachowo w miłej atmosferze.

Edyta Cyran

W znacznym stopniu pomocne. Bardzo zaangażowany, szybko odpowiadał na pytania.

Tomasz Szafarowski

Szkolenie przeprowadzone bardzo precyzyjnie, umiejętności prowadzącego na wysokim poziomie. Dobre nastawienie do grupy.

Karolina Szczygieł

Niezbędne do bieżącej pracy i wymagań w codzienności. zaangażowanie, cierpliwość - pozytyw !!

Małgorzata Cebo

Ułatwi pracę w codziennym raportowaniu do przełożonych, wszystko było pozytywne nic nie należy zmieniać w trenerze, wszystko ok

Katarzyna Grabiec

Efekty szkolenia zaowocują w przyszłości,. Praca trenera była b,dobra. bez zastrzeżeń

Anonim

Szkolenie będzie przydatne jak tylko zmienię firmę na taką z excelem 2010. Poznałam nowe zastosowania już znanych funkcji które będę mogła wykorzystać w codziennej pracy. Świetne umiejętności przekazywania wiedzy i bardzo dobry kontakt z grupą. Widać pasję w podejściu do excela.

Katarzyna Luboińska

Szkolenie bardzo interesujące, zostały pokazana/omówione praktyczne funkcje excela. Nie mam uwag. Dołączyć plik z dodatkowymi zadania dla kursantów, taka praca domowa:-)

Adam Lewandowski

szkolenie będzie przydatne do pracy, szkolenie to pozwolilo poznać nowe zastosowanie programu, które w znacznym stopniu ułatwi dalszą pracę z tym programem. trener profesjonalny nie byliśmy w stanie go niczym zagiąć;) pozytywnie nastawiony do ludzi. szkolenie zorganizowane profesjonalnie na najwyzszym poziomie.

Anonim

Bardzo przydatne. Pomoże mi to z pewnością zoptymalizować pliki na których pracuję. Pełen profezjonalizm. wszystko OK

Jakub Lubiejewski

Podstawowa znajomość pozwoli ugruntować dotychczasową wiedzę i umożliwi zastosowanie w praktyce. Jestem zachwycona profesjonalizmem, cierpliwością, opanowaniem Trenera. Super :)

Magdalena Główka

szkolenie bardzo przydatne w codziennej pracy, wszystko bylo super

Anonim

Szkolenie przydatne, niemniej sporo informacji podanych w dość krótkim czasie. Super, że Trener wychodzi poza poziom szkolenia i entuzjastycznie podchodzi do pytań.

Magdalena Główka

Myślę, że zajęcia były bardzo przydatne. Odpowiednia tempo pracy. Pracę trenera oceniam bardzo pozytywnie. Nie mam uwag

Anita Przybylska

Szkolenie bardzo przydatne. Rozwijająca ogólne wiadomości. Duży profesjonalizm, brak zastrzeżeń. Bardzo dobra organizacja.

Emil Nowak

Świetna atmosfera, na pewno wykorzystam zdobyta wiedze w pracy. wiedza, podawanie przykladow. dobre

Aneta Michalak

Bardzo przydatne szkolenie, które będzie przydatne nie tylko w pracy ale i w codziennym życiu. Profesjonalne przygotowanie i ogromne zaangażowanie, duża wiedza przekazywana w miły i przyjazny sposób.

Anonim

Szkolenie bardzo przydatne. Szkoleniowiec z powołania. Osoba godna polecenia!

Szymon Bulwan

Świetne umiejętności komunikacyjne. Bardzo dobrze

Anna Walczak

Bardzo dobrze, a "Ocena jakości materiałów szkoleniowych" na 3 wynika z jakości pracy trenera, ze względu na wyczerpującą informację na temat sposobu wykonania ćwiczeń nie były konieczne, zapewne przydadzą się przy samodzielnym wykonywaniu ćwiczeń. Pomocny i komunikatywny

Mikołaj Uchman

rewelacja- doskonałe do wykorzystania w mojej pracy doktorskiej opracowaniach statyst. tec. niesamowite zaangazowanie i Modelowa Cierpliwość!!!!. żadnych uwag- profesjonalizm w kazdym calu

RENATA MARIA STAWISKA

Bardzo praktyczne. Komunikatywny, profesjonalny, o dużej wiedzy, uprzejmy, cierpliwy. Nic nie zmieniać. Wystarczająco - nic nie zmieniać.

Ilona Janicka

Z pewnością usprawnię wiele ze swoich dotychczasowych operacji w programie Excel. Najlepszy trener, profesjonalista. Bardzo dobra, ale możnaby z góry ustalić godziny przerw.

Sylwia Barakeh

Bardzo przydatne szkolenie, poszerzające wiedzę i umożliwiające zrozumienie działania i możliwości programu PowerPoint. Umiejętne przekazywanie wiedzy, cierpliwość przy wyjaśnianiu wątpliwości, miłe podejście do uczestników kursu - atmosfera sprzyjająca łatwiejszemu przyswajaniu wiedzy. Bez zastrzeżeń

Bożena Pol

muszę robić dużą ilość prezentacji w oparciu o te same szablony (logotyp, tło itp.) Wszystko było Ok. Można na koniec dać więcej "wolności" aby ostatnią prezentację każdy sobie zrobił swoją (więcej ścieżek dźwiękowych do wyboru...) Zainteresować się i uczulić uczestników na tematy związane z "odpowiedzialnością społeczną" (sprzyjającą też ekonomii) : nie używać niepotrzebnie zasobów (energii, farb drukarskich itp.) do prezentacji "przeładowanych", czyli pokazać jak uzyskać prezentację elegancką a jednocześnie jak najbardziej "oszczędną" w zasoby (mniejsza objętość, mniej zużytego tuszu przy wydruku).

Ewa Sufin-Jacquemart

Zwiększenie wiedzy na temat możliwości pracy w programie. Wiedza przekazywana bardzo zrozumiale i w przystępny sposób. Szkolenie zorganizowane było profesjonalnie

Robert Komorski

Nie mam uwag. Bardzo dobrze przygotowane i przeprowadzone szkolenie. Nie mam uwag. Bardzo dobrze przygotowane i przeprowadzone szkolenie. Nie mam uwag. Bardzo dobrze przygotowane i przeprowadzone szkolenie.

Jakub Szymański

Podsumowanie wiedzy wcześniej zdobytej-nabycie nowych umiejętności; spojrzenie z innej perspektywy; różne możliwości rozwiązywania zagadnień; Komunikatywny; optymistyczny; łatwo nawiązuje kontakt z grupą; merytorycznie świetnie przygotowany:) bez zastrzeżeń

Dagmara Kwiecińska

Szkolenie z zakresu Exela oceniam pozytywnie, ponieważ dzięki temu szkoleniu mogłam nabyć nową wiedzę z zakresu obsługi jednego z pakietu MS Office, który jest bardzo przydatny w pracy.

Anonim

W mojej ocenie bardzo przydatne. Przekazywana jest wiedza od podstaw w profesjonalny sposób. Trener był bardzo zaangażowany, pomagał wszystkim uczestnikom, podchodził osobiście do osób, które miały problemy lub nie nadążały z wykonywaniem czynności.Kilkakrotnie po każdym ćwiczeniu pytal co trzeba powtórzyć i czy wszystko jest zrozumiało. Nie mam uwag.

Elżbieta Ochal

Szkolenie jest bardzo przydatne, gdyż pozwala zawiera praktyczne zastosowanie excela. Przedstawia wiele praktycznie wskazówek i dodatkowych informacji

Monika

trener wprowadził przyjazną atmosferę. Był otwarty na pomoc przy każdym moim problemie. Z miłą chęcią będę polecać szkolenie prowadzone przez P.Grzegorza. organizację szkolenia oceniam na b.dobry.

Anonim

Idealne szkolenie dla osób związanych z pracą w branży finansowej. Profesjonalne szkolenie przeprowadzone przez kompetentną osobę!

Anna Wyrzykowska

odpowiedź dosyć oczywista - trudno nie korzystać z wiedzy i przydatności programu jakim jest excel. Wiedza nabyta (? i jeszcze ją należy przyswoić) pomoże mi w pracy w mojej jednoosobowej firmie.Ogromna wiedza a jednocześnie zrozumienie niewiedzy uczestników szkolenia. Szacunek i zaangażowanie trenera dało jeszcze większą odwagę przyznania się do stopnia niewiedzy , dzięki czemu można było jak najefektywniej wykorzystać kurs.Ogromne podziękowania dla trenera. Jestem pod wrażeniem jego kultury osobistej i zaangażowania w przekazaniu jak najlepiej programu szkolenia. sala niezwykle duszna. szkoda,że na przerwie nie był gdzie się podziać , zeby porozmawiać lub zadzwonić.

ewa ambroziak

szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania, usprawni i przyspieszy moją pracę w 100%, konkretnie, bardzo przystępnie, super! pełny profesjonalizm, doskonała wiedza, świetny kontakt z kursantami. świetna organizacja, pełny profesjonalizm, doskonała atmosfera!

Natalia Duda

Szkolenie i jego przydatność oceniam bardzo dobrze. Szczerze przyznam, że po szkoleniu z Word'a zaawansowanego w innej firmie, nie oczekiwałam fajerwerków. W Expose natomiast, przekazane przez trenera informacje okazały się przydatne już następnego dnia po szkoleniu, a dodam, że pomimo pewnych styczności z IT, mój umysł jest raczej humanistyczny. Excela otwierałam dzisiaj z zupełnie innym nastawieniem niż dotychczas. Jestem pewna, że nowa wiedza nie ucieknie mi szybko z głowy, tym bardziej, że zawsze mogę odwiedzić chcesieuczyc.pl, gdzie mam chyba wszystkie najważniejsze informacje! :) Zdecydowanie, nie było to moje ostatnie szkolenie w Expose.Zdecydowane plusy to: - przekazywanie najistotniejszych informacji na początku dnia, - dostosowanie tempa do pracy grupy, - zainteresowanie grupą, reagowanie na dodatkowe pytania, - sposób przekazywania informacji: prosty, dokładny, trafiający do odbiorcy, - pozytywne nastawienie i przesympatyczna osobowość trenera (proszę mi wierzyć, że jest to rzadkość), - dużo ciekawych informacji, niekoniecznie związanych z samym Excelem, dzięki czemu szkolenie było naprawdę ciekawe. A na co zwrócić uwagę? Na obecną chwilę przychodzi mi tylko jedna myśl i nie jest ona związana bezpośrednio z trenerem. Fajną sprawą byłoby wg. mnie poproszenie osób o wyciszenie głosu telefonu na czas szkolenia. Dla mnie dźwięk Czesia "Dzień dobry" za pierwszym razem był zabawny, natomiast za drugim uwaga uległa rozproszeniu, tym bardziej, że było tłumaczone coś ważnego. Miałam wrażenie (może mylne), że trener też na chwilę musiał się zatrzymać i zebrać myśli.Organizacja szkolenia była jak najbardziej na plus. Bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i pomocna Pani w recepcji. Zwrócić uwagę można by było jedynie na zawartość materiałów szkoleniowych - po szkoleniu na niektórych stronach pozostały mi jedynie tabelki (starałam się skupiać na byciu "tu i teraz", a nie na notowaniu). Szkoda, że nie ma więcej informacji, jak niektóre zadania wykonać. Ot taki handout można by było mieć pod ręką. Drugą rzeczą jest odrobinę zbyt ciasna salka, ale to już takie czepianie. Podsumowując: szkolenie i firma jako organizacja super, trzymać tak dalej! Do zobaczenia 2 i 3 sierpnia. Pozdrawiam!

Anonim

Zdecydowanie nabyta wiedza zostanie wykorzystana w codziennej pracy, zwłaszcza, że pracuję na dużych bazach w programie Excel. Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy trenera na szkoleniu - rzeczowy, dobrze przygotowany. Nie mam zastrzeżeń do organizacji szkolenia.

Łukasz Trzaskowski

Szkolenie będzie przydatne w pracy w dużym stopniu (cały zakres materiału). profesjonalizam, ogrommna wiedza, komunikatywność. Szkolenie bardzo dobrze zorganizowane

Anna Kisielewska

Bardzo Przydatne. Zaangażowany, zorganizowany, pomocny, komunikatywny - całokształt ok. Szkolenie ok. Brak większych uwag.

Przemysław Czuba

Bardzo pomocne szkolenie, głownie w życiu zawodowym- pracuję w finansach. Poziom szkolenia ciut dla mnie za niski, ale to moja wina- powinnam od razu pójśc na 'Zaawansowany". Bardzo uprzejmy trener, bez problemów z komunikacją, dobrze jak się uśmiecha i jest 'wesoło' :) Szkolenie dobrze przygotowane. Nie mam konstruktywnych uwag.

Karolina Kochowicz

szkolenie prowadzone w sposób jasny i przejrzysty. nastawienie do kursantów, brak nerwów, wszystko było ok i z pewnością skorzystam z Państwa usług

Michał Zieliński

Przydatność szkolenia codziennej pracy. Ocena na 6 :)

Anonim

Wiedza zdobyta na kursie, uzupełniła braki w mojej wiedzy na temat programu MS Excel, oraz poznałam nowe funkcjonalności programu. Szkolenie w dużym stopniu pomoże mi w wykonywaniu codziennych obowiązków zw. z progr. Excel. Ocena pozytywna, reagowanie na informacje z grupy itp. Szkolenie przygotowane na bardzo wysokim poziomie.

Ewa Firląg

Bardzo pozytywnie. Ogólnie bez większych zastrzeżeń. Jakaś drobna przekąska

jk

Trener dobrze przygotowany do pracy z grupą, zarówno pod wzgledem merytorycznym jak i komunikatywności.

Marcin Dembowski

Dla mnie 70% było przydatne - tj. kalendarz jest ciekawy jakkolwiek nie korzystamy z niego. Energiczne prowadzenie. Warto skontrolować od czasu do czasu czy uczestnicy nie odpłynęli, dla większości wiele tematów jest nowych. rzetelnie przygotowane i zrealizowane szkolenie.

Lolo

Szkolenie przydatne w dużej mierze dla osob ktore korzystają z kalendarza, bo dosc duza czesc szkolenia temu poswiecona. Ja nie posługuje sie kalendarzem outlookowym stad informacja o mniejszym stopniu przydatności szkolenia w moim przypadku. Pozytywna atmosfera na szkoleniu, chec przekazania jak najwięcej informacji. Uważam, ze powinna byc większa uwaga poświęcona na robienie zadań przez kursantow. Tutaj głównie zadania robione przez prowadzącego.

Justyna Szymańska

Przydatne. Skorzystam w pracy zawodowej. Zaangażowanie i wiedza trenera zdecydowanie na plus. Przekazuje wiedzę przejrzyście i zwięźle. Albo zmniejszyć zakres, albo wydłużyć czas zajęć - nauka to powtarzanie.

Krzysztof Giczewski

Myślę że dzięki wielu praktycznym ćwiczeniom z łatwością przeniosę wiedzę zdobytą na szkoleniu do pracy. Zajęcia w ciekawy fajny sposób przekazane, duże zaangażowane. Myślę że takie szkolenie powinno trwać trochę dłużej. Zbyt dużo informacji, dodatkowe przykłady, pytania,ćwiczenia powodują że tego czasu jest trochę za mało.

Agnieszka Kielak

Ogromna ilość informacji, które w zastosowaniu praktycznym są w stanie podnieść świadomość pracy z excelem, usprawnić ją i umożliwić ją w wielu nowych zakresach. Bardzo przydatne począwszy od drobnych trików, które usprawniają wykonywanie zadań w excelu po całkiem nowe (dla mnie) jego zastosowania. Specjalista w zakresie prezentowanych zagadnień zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym. Pozytywna energia, entuzjazm dla poruszanych zagadnień. Bezpośredniość. Komunikatywność. Wrażenie po całym szkoleniu - bardzo dobre! W drugim dniu szkolenia brakowało czasu na dokładne przećwiczenie omawianego materiału. Podczas pierwszego dnia zajęć była taka możliwość.

Marika Moulis

Bardzo dobre szkolenie- miła atmosfera, luźnie prowadzone, bezstresowo, ale merytoryczne!

Karolina Kochowicz

Usystematyzowanie wiedzy już posiadanej. Trener poprawnie prowadził zajęcia

Anonim

Wiele przykładów zastosowania arkusza kalkulacyjnego będę wykorzystywać w pracy. Wiedza merytoryczna oraz chęć udzielenia pomocy na problem/pytania uczestników. Nie mam zastrzeżeń.

Agata Lichocka

Szkolenie bardzo pomocne zgodne z zakresem obowiązków wykonywanych w miejscu pracy, informacje przekazywane w sposób zrozumiały, zwięźle i rzeczowo.

Anonim

Szkolenie zgodne z wykonywanym zakresem obowiązków. Duża wiedza w zakresie prowadzonego szkolenia.

Robert Dudziński

Jakość pracy trenera bez zastrzeżeń. Duża wiedza merytoryczna, przygotowanie i duże zaangażowanie. Nie mam żadnych zastrzeżeń do organizacji szkolenia.

Marta Macieja

Szkolenie pozwoli zaoszczędzić mój cenny czas ;) Profesjonalne podejście trenera do szkolenia oraz kursantów. Wprowadzenie milej atmosfery. Profesjonalnie przygotowane szkolenie.

Iwona Wielgus

Szkolenie jest przydatne ze względu na możliwość zastosowania tego materiałuy w pracy lub w środowisku naukowym. Dobra komunikatywność, profesjonalizm i przygotowanie merytoryczne.

Anna Karolina Korgol

Szkolenie będzie dla mnie przydatne. Ogólnie pozytywnie

Agata Grzybowska

Przyśpieszenie pracy na dokumentach word, szybsza pomoc użytkownikowi końcowemu w pracy. Luźna atmosfera, chęć odpowiadania na pytania hipotetyczne. Niektórzy lubią bardzie chłodne pomieszczenia, inaczej zasypiają.

Maciej Wójcik

Krótko ale konkretnie. przydatność sie okaże w przyszłośći ale generalnie przerobiliśmy wiele topików i teraz praca w domu...wiedza i poczucie humoru - byłam na wielu podobnych szkoleniach wiec mam porównanie;-) dostęp do materiałów online!!!

Marcin Stryjecki

Szkolenie jest dla mnie idealne, ze względu na brak wiedzy w wielu zakresach dotyczących programu PowerPoint. Dzięki temu szkoleniu dowiedziałam się o funkcjach o których nie miałam pojęciaTrener jest bardzo dobrze przygotowany, komunikatywny i otwarty na pytania. Bardzo pozytywne wrażenia. Należy zdecydowanie poprawić materiały szkoleniowe- chodzi o wersję papierową. Powinny zawierać więcej wiedzy merytorycznej. Miejsce na notatki to dobry pomysł, ale czasem coś umknie i ważne dla osoby, która się uczy, aby mogła wrócić do materiałów, żeby coś sprawdzić. Za to niestety tylko 3

Agata Sobczyk

Bardzo przyjemnie. Bardzo spokojnie i przystępnie, zero stresu

Izolda Kuhn

poznałam kilka przydatnych funkcji ktore pomoga mi w codziennej pracy, np. wykresy. pozytywnie, profesjonalnie. było ok

AMELIA BUCZEK

Szkolenie bardzo merytoryczne. Trener komunikatywny z dużą wiedzą.

Edyta Cyran

Bardzo interesująco i zrozumiale oprowadzone szkolenie

Julita Otwinowska

super, nie wiedzialam ze tyle nie wiem. Jestem pod wrazeniem profesjonalnego podejscia do klienta, nie czuje sie jak klient drugiej kategorii(z groupona)napewno bede Państwa szkole polecac i sama nie raz skorzystam:)Jedyny mankament do ktorego moge sie przyczepic, to brak rolet w oknach, a slonce dawalo mi po glowie;)ale to taki szczegol ktory nie ma wplywu na ogolna bardzo dobra ocene kursu. profesjonalista w kazdym calu, ma umiejetnosc przekazywania wiedzy, panowal nad grupa, przy tym byla mila atmosfera!Brawo Panie Łukaszu tak dalej ;) rolety w oknach;)co do materialow moglibysmy potem dostac skrypt z pelnym opisem krok po kroku zadan jak je zrobic, i materialy pliki zadaniowe do pocwiczenia w domu. Ciutke za dlugie 7h by starczylo w zupelnosci a moze nawet 6:)

Elzbieta Piwowarczyk

Ogólnie bardzo przybatny. Przygotowany. Bardziej rozbudowane materiały ( więcej informacji w książce)

Tomasz Szafarowski

Szkolenie przyda mi się w pracy, w znacznym stopniu ułatwi mi pracę z programem Excel. Bardzo pozytywne nastawienie do grupy, dobra organizacja, wysokie umiejętności komunikacyjne i sprawne przeprowadzenie szkolenia. Zbyt blisko ulokowany projektor w stosunku do pierwszych ławek.

Karolina Szczygieł

Szkolenie bardzo pomocne w pracy zawodowej :) Prowadzący miły, pomocny i zaangażowany :)

Emilia Olszewska

Szkolenie pomoże mi w codziennej pracy z Excelem. Duże zaangażowanie, jasne i zrozumiałe prowadzenie szkolenia.

Julita Otwinowska

Szkolenie jest przydatne w codziennej pracy z komputerem zarówno w domu jak i w pracy. Trener w zrozumiały sposób przekazywał wiedzę zdobywaną podczas szkolenia. Szkolenie zostało zorganizowane w profesjonalny sposób.

Olga Stębelska

praktyczne, przydatne, dobra podstawa do rozwoju.Prowadzacy genialny - uprzejmy, profesjonalny i ... cierpliwy! dziekuje!

alexandra aniekwe

bardzo dobra praca trenera, klarownie, zwięźle przekazywana wiedza, bezproblemowa organizacja

Aneta rogalska

szkolenie odkryło przede mną tajniki excela o których wcześniej nie wiedziałam; na pewno ułatwi mi to codzienną pracę; oszczędi mi to dużo pracy i zdrowia ;) Pan Trener był idealny, nic dodać nic ująć ;) odpowiednia ilość kursantów, nie za dużo, dzięki czemu każdy może uzyskać pomoc i informacje od Trenera

Paulina Synowiecka

bardzo przydatne w codziennej pracy księgowego. super, świetna organizacja, nie mam żadnych uwag

Anna Chrupek

Bardzo ciekawe zajęcia. Dużo nowych wiadomości i cennych wskazówek. Bardzo zaangażowany i pomocny. Bez zastrzeżeń.

Justyna Szeląg

Bardzo bardzo dobrze, 100% profesjonalizmu, rzetelności, pomocy w trudnych ćwiczeniach

Anonim

Szkolenie profesjonalne i bardzo przydatne do aktualnej pracy. Kompetencja i profesjonalizm oraz duże zaangażowanie. Bardzo dobrze

Anonim

Mimo, iż jest to podstawy poziom kursu i korzystam z programu od dawna to sporo się nauczyłem. Duża wiedza. zwracał uwagę na osoby zostające w tyle. Wszystko ok.

Anonim

Uważam że szkolenie jest bardzo przydatne.Napewno zdobyta wiedzę wykorzystam w praktyce. Nie mam zastrzeżeń.Oceniam pracę na ocenę bardzo dobrą. Nie mam uwag.

Anonim

Szkolenie zostało bardzo profesjonalnie przygotowane oraz przeprowadzone. Szkolenie opierało się na realizacji praktycznych zadań - dzięki temu można w szybki sposób przystosować wiedzę z Excela, która można być wykorzystywana w codziennej pracy z Excela. Trener był bardzo profesjonalnie przygotowany do szkolenia - cierpliwe tłumaczył wszystkie zadania. Szkolenie zostało bardzo dobrze przygotowane.

Anonim

Oceniam jako bardzo przydatne. Wiele z nabytych umiejętności wykorzystam w pracy codziennej. Bardzo spokojny, pozytywnie nastawiony do uczestników, jasno wyjaśnia zagadnienia, dopasowuje tempo do wymagań uczestników. Profesjonalnie zorganizowane i przeprowadzone

Agnieszka Babrzyńska

w dużym stopniu. Poznanie nowych i utrwalenie już znanych funkcji. Będę teraz mógł swobodniej i szybciej poruszać się po programie. Bardzo duża wiedza oraz profesjonalizm. Pozytywne nastawienie, chęć przekazywania wiedzy. Ewentualnie dłuższe(z 1 dzień) by lepiej utrwalić wiedzę, więcej poćwiczyć.

Rafał Szczawiński

Szkolenie przydatne w pracy, przydatność wysoka ale trening najważniejszy. Ocena pozytywna ale ze względu na czas szkolenia można troszkę wolniej. Organizacja bardzo pozytywna.

Anonim

Szkolenie dotyczyło bardzo wielu zagadnień w ramach MS Excel - było to szkolenie kompleksowe. Dużo ćwiczeń umożliwiło zastosowanie poznanej wiedzy w praktyce. Niestety materiał był bardzo szeroki jak na 2 dni. Poznanie bardzo dużej ilości nowych funkcji arkusza kalkulacyjnego powodowało, że materiał być dość szybko realizowany. W celu lepszego przystosowania wiedzy przez kursantów przydałoby się jednak więcej ćwiczeń umożliwiających przećwiczenie nowo poznanej wiedzy. Na końcu szkolenia cenne byłoby wykonanie przez kursantów większej liczby ćwiczeń podsumowujących wiedzę zdobytą w ciągu dwóch dni szkolenia.Szkolenie oceniam na bardzo wysokim poziomie, jedyny minus to duża ilość materiału i w związku z tym obawa, że niestety część ze zdobytej wiedzy szybko umknie :( Trener bardzo profesjonalnie i cierpliwie tłumaczył wszystkie zadania. Praca trenera była bez zarzutów.

Monika Kruk

Szkolenie na pewno ułatwi mi pracę, jest dobrym zebraniem dotychczasowej wiedzy oraz uzupełnieniem pewnych braków. Pomaga też inaczej spojrzec na pewne kwestie i lepiej je zrozumieć. Trener potrafi świetnie tłumaczyc wszystkie zagadnienia, dzięki czemu wszystko jest zrozumiałe i jasne. W razie potrzeby zawsze moza poprosic o dodatkowe wyjaśnienia, których trener chętnie udziela. Nie ma najmiejszego problemu z komun ikacja z trenerem. Jak najbardziej polecam to szkolenie. Organizacje szkolenia oceniam bez zarzutów, wszystko było w jak najlepszym porządku a personel jest bardzo przyjaźnie nastawiony.

Iga Usarek

Szkolenie bardzo przydatne, nauczyłem się wiele ciekawych zastosowań programu EXCEL co będę wykorzystywał w codziennej pracy. Ocena bardzo dobra - bez zastrzeżeń Organizacja szkolenia bardzo dobra - bez zastrzeżeń. W materiałach szkoleniowych dla kursanta powinny byś zawarte szczegółowe rozwiązania zadań co pozwoliło by dokładną interpretację zadania lub przypomnienie w terminie późniejszym.

Mariusz Badaczewski

Szkolenie przeprowadzone zostało w sposób profesjonalny. Zarówno merytorycznie jak i organizacyjnie. Polecam szkolenia z EXPOSELAB!!!!

Maciej Deran