Plany grupowe

Dla firm, instytucji rządowych, fundacji, domów dziecka i placówek oświatowych przygotowaliśmy specjalne plany grupowe:

Firmy i instytucje rządowe

Podnoś kwalifikacje swoich pracowników w zakresie oprogramowania, z którego korzystają. Mając nielimitowany dostęp do platformy szkoleń online uczysz się gdzie chcesz, kiedy chcesz i czego chcesz. Każdy pracownik w swoim tempie i na swoim poziomie może korzystać z kursów, zdawać testy wiedzy i zdobywać certyfikaty. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników.

Fundacje i domy dziecka

Wspieramy fundacje i domy dziecka w uzyskiwaniu dostępu do nowych technologii. Zapobiegamy wykluczeniu cyfrowemu społeczeństwa oraz dążymy do popularyzacji wiedzy IT. Naszą misją jest przekazywanie wiedzy na najwyższym poziomie. Nawiąż z nami współpracę i uzyskaj darmowy dostęp dla swoich podopiecznych. Napisz do nas.

Placówki oświatowe

Chcesieuczyc.pl jest platformą, która wspiera wszelkie możliwe działania edukacyjne. Współpracujemy ze szkołami i uczelniami wyższymi udostępniając im nasze nagrania. Oferujemy atrakcyjne warunki dostępu do naszej platformy. Napisz do nas i zdobądź dla swoich uczniów bądź studentów nieograniczony dostęp do systematycznie aktualizowanej bazy wiedzy chcesieuczyc.pl.

Dlaczego chcesieuczyc.pl?

Nieograniczony dostęp

Nieograniczony Dostęp

Masz dostęp do wszystkich treści, możesz oglądać nagrania kiedy chcesz i ile chcesz. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jedyne czego potrzebujesz to komputer i dostęp do Internetu.

Najpopularniejsze Technologie

Najpopularniejsze Technologie

Uczymy najbardziej pożądanych technologii: Microsoft, Adobe, Autodesk, tworzenia stron www, programowania oraz wielu innych. Ty masz dostęp do wszystkiego, wybierz czego chcesz się uczyć.

Wysoka Jakość Nagrań

Wysoka Jakość Nagrań

Tworzone przez nas nagrania są dostępne w rozdzielczości minimum 1366x728. Wszystkie szkolenia posiadają pliki ćwiczeniowe do pobrania, a niektóre transkrypcję ułatwiającą naukę.Comiesięczne Nowości

Comiesięczne Nowości

Każdego miesiąca publikujemy minimum kilka nowych kursów. Mając dostęp do naszej platformy zyskujesz możliwość ciągłego poszerzania horyzontów swojej wiedzy.

Certyfikaty

Certyfikaty

Po zaliczeniu testu wiedzy na minimum 80% otrzymujesz certyfikat potwierdzający ukończenie kursu i zdobycie nowych nowych kompetencji, które możesz wykorzystać w pracy.

> 800 Nagrań

> 800 Nagrań

Otrzymujesz dostęp do rozwijającej się bazy wiedzy. Każdego tygodnia rozbudowujemy naszą bazę dodając nowe nagrania video.Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie pytania

Biuro

Expose Sp. z o.o.
ul. Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa
[email protected]
[email protected]

tel:. +48 22 465 88 88

Napisz do nas.